سه شنبه،12 مهر 1401 English

معاونت غذا و دارو

Lorestan
University of Medical Sciences


   
  • بمناسبت سالروز ولادت زكرياي رازي ، روز داروساز (در هفته ي دولت) از داروسازان استان تجليل شد
   كد خبر: 24365
   تاريخ انتشار: ۱۴۰۱/۰۶/۰۸
   تعداد بازديد: 15
   توسط معاونت غذا و داروي لرستان برگزار شد

   بمناسبت سالروز ولادت زكرياي رازي ، روز داروساز (در هفته ي دولت) از داروسازان استان تجليل شد

   به نقل از روابط عمومي ،

   طي مراسمي با شكوه از كليه داروسازان ، كارشناسان دارويي ستادي و بيمارستاني دانشگاه علوم پزشكي استان و جمعي از موسسين داروخانه هاي خصوصي تقدير شد.

   دكتر آدينه رئيس انجمن داروسازي ضمن خوش آمدگويي به مهمانان عزيز و تبريك اين روز به آنان ، مطالبي را در خصوص جايگاه داروسازي و فعاليت هاي اين انجمن بيان نمود.

   دكتر بهرام دلفان رئيس دانشگاه علوم پزشكي لرستان ضمن بزرگداشت سالروز زكرياي رازي ، وي را دانشمندي بزرگ ، شيمي دان و يك فيلسوف ايراني دانست كه براي همه سرآمد است .

   رئيس دانشگاه روز داروساز را مناسبتي براي ياد آوري و تجليل از نقش مهم داروساز در چرخه ي نظام سلامت ، عنوان كرد.

   وي افزود: نقش كليدي داروساز در چرخه درمان ، آنقدر حياتي مي باشد كه بايد گفت : خدمات داروسازان مربوط به روز و مقطع زماني مشخصي نيست .

   دكتر دلفان گفت: به همين مناسبت از كليه داروسازان عزيزي كه امور بيمارستاني و پيشخوان داروخانه ها را در بحث دارو و تجهيزات و ارائه ي خدمات شبانه روزي كه بر عهده دارند ؛ تقدير و تشكر مي شود و اميد است كه در سايه ي همكاري شما خوبان ، بتوانيم گام هاي مهمي را در راه اعتلاي فرهنگ سلامت جامعه بر داريم .

   سپس دكتر محسن اسدبيگي معاون غذا و دارو  دانشگاه ، گزارش كاملي ، در بحث دارو و تجهيزات پزشكي را ارائه نمود و آنگاه در خصوص نحوه ي اجراي طرح داروياري در استان مطلبي را بيان داشت.

   معاون غذا و دارو دانشگاه گفت: داروسازان يكي از اصناف خدوم و دلسوز جامعه هستند كه بهترين سال هاي زندگي خود را صرف علم آموزي و كسب تجارب علمي مي كنند و دغدغه اي جز رسيدگي به دردمندان و درمان بيماران جامعه ، ندارند.

   در ادامه ، حجت الاسلام و المسلمين عبدالهي مدير كل حوزه هاي علميه استان ، با تبريك روز داروساز به داروسازان و همچنين با تبريك روز پزشك ، از تلاش ها و مجاهدت هاي رزمندگان خط مقدم مقابله با كرونا و حوزه سلامت استان ، قدرداني نمود.

   در پايان اين مراسم و بزرگداشت روز داروساز ، از داروسازان دانشگاه علوم پزشكي استان، پيشگامان اين عرصه ، موسسين داروخانه هاي بخش خصوصي و دولتي ، با اهدا لوح سپاس ، تقدير و تشكر به عمل آمد.

   ارسال به فيسبوك   ارسال به دنباله   ارسال به بالاترين   ارسال به كلوبدانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي، درماني استان

لرستان

تعداد بازدید: 26879874 آخرین به روزرسانی: 12 مهر 1401

 مقالات articles  2018  2017  2016  2015  2014 

سئوالات متداول
بيانيه حريم خصوصي
 بيانيه توافق سطح خدمات
راهبرد مشاركت دستگاه
IT
eprints

.

Page created in 45.582339048386 seconds.
memoryUsage : 7008Kb